COLOMBO FILIPPETTI


CF3 : PARALLEL AXIS INDEXER

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın CF3 sürücüleri, tekdüze giriş döner hareketini aralıklı bir harekete dönüştürmek için kullanılan tamamlayıcı profillere sahip çift düz kam mekanizmalarıdır.


CF3 OSCILLATOR WITH PARALLEL AXES

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın CF3 salınımlı sürücüleri, tekdüze giriş döner hareketini çıkış salınım hareketine dönüştürmek için kullanılan tamamlayıcı profillere sahip çift düz kam mekanizmaları.


CF4 INDEXER WITH ORTHOGONAL AXES

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın CF4 sürücüleri, tekdüzen döner giriş hareketini kesilen bir çıkış hareketine dönüştürmek için kullanılan globoidal kam mekanizmasıdır.


RIGP : STANDARD PACKAGE TABLE

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın "RIGIDIAL" döner tablaları, tekdüze döner giriş hareketini aralıklı bir döner çıkış hareketine dönüştüren bir globoidal kamı vardır. Bu tablolar düşük maliyetle yüksek performansa sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.


RIG : ROTARY TABLE

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın "RIGIDIAL" indeksleme döner tablaları, Minindex serisinin globoidal kamıdır; Bunlar, tekdüzen döner giriş hareketini bir endeksleme döner çıkış hareketine dönüştürmek için kullanılan mekanizmalardır.


SRP : ROTARY TABLE

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın servo konumlandırıcısı, güvenilirlik, yüksek dinamik performans, esneklik, hareketin yumuşaklığı ve verimliliği sağlar. Ünite standart spesifik ve kullanıcı programlanabilir servo motorlar için önceden düzenlenmiştir.


RIGS : ROTARY TABLE

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın RIG SERVO UNITS, iyi bilinen RIG tablolarına dayanmaktadır. Rig Servo üniteleri, geniş rijit çıkış diskinin yüksek yük kapasitesini, hassas, boşluksuz ve önceden yüklenmiş sabit hız kamıyla eşleştirir.ve özel servo motorları monte etmek için önceden düzenlenmiştir ve kullanıcı tarafından programlanabilir.


H..S : ROTARY TABLE

COLOMBO FILIPPETTI spa serisinin H .. S serisinin döner manipülatörleri, giriş homojen dönme hareketini, döner çekme ve yuvarlamanın tipik hareketlerine, yani döner aralıklı harekete ve doğrusal alternatif harekete dönüştüren eşlenik çift-kam mekanizmalarıdır.


MAN : PİCK AND PLACE

COLOMBO FILIPPETTI spa'sının MAN manipulatörleri, tek bir parçada kombine globoidal ve oluk kamları ile mekanizmalar olup, bunların amacı, tekdüzen döner girişi, saplama cihazlarının olabildiği çıkış milinin senkronize doğrusal ve döner hareketlerinin uygun bir kombinasyonuna dönüştürmektir.


H..T : ROTARY TABLE

COLOMBO FILIPPETTI spa serisinin H .. T serisinin Doğrusal Manipülatörleri, dairesel döner hareketini, özel kam uygulmasıyla konveyör hareketine dönüştüren indexerdır.


VTC

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın yeni nesil dikey takım değiştirici VTC'si, CUT cihazının (yukarıda) tipik hareketlerini gerçekleştiren, fakat gövdesi çok küçük bir alanı kaplayan bir mekanizmadır. VTC daha fazla sertliğe sahiptir ve takım değişimine daha kısa sürede izin verir. VTC, 40 ve benzeri takım tapaları için üretilmiştir.


HTC

COLOMBO FILIPPETTI spa tarafından üretilen HTC'ler (Yatay Takım Değiştiricileri), cihazlar, bir kam sürücü vasıtasıyla, bir redüktörlü motor tarafından sağlanan bir düzenli kam döndürme hareketini düzenli bir seriye dönüştüren, mekanik, makineden bağımsız takım değiştirici tertibatlardır.


HTC..T

HTC .. T COLOMBO FILIPPETTI spa, HTC serisinin bir evrimi. Yatay şaft mandreli ile hemen hemen tüm makine takımlarında, makinenin korunan bir alanında, ikincisinin pozisyonu gereklidir. Bu alan genellikle, alet değişimi sırasında açılan bir perde veya perdeyle korunur.


CUT

COLOMBO FILIPPETTI spa'nın CUT takım değiştiricileri, amacı, tekdüze giriş döner hareketini, bir kam vasıtasıyla, çıkış milinin belirli aralıklı, doğrusal ve döner hareketlerine dönüştürmek olan mekanizmalardır.