HAKKIMIZDA


about img

ER-NE , müşterilerine kaliteli ürün sunmak ve memnun müşteri portföyü oluşturmak amacıyla sürekli araştırma geliştirme çalışmaları yapmakta, müşterilerini sürekli gelişen ürünlerle ilgili bilgilendirmektedir. Bu misyon doğrultusunda dünyanın en büyük pnömatik malzeme üreticilerinden biri olan dev Japon markası KOGANEI'nin Türkiye distüribitörlüğünü, Tayvan'ın dünyaca ünlü markası MINDMAN'ın Türkiye temsilciliğini, döner tabla sistemlerinde güçlü İtalyan markası CDS'nin Türkiye temsilciliğini, AirMind Türkiye distribütörlüğünü ve PEMAKS'ın bölge bayiliğini uzun yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

Yüksek kalitede uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimize sunmanın yanı sıra teknik destek vermeyi ve müşterilerimizin işlerini kolaylaştıracak yeni ürünler konusunda onları bilgilendirmeyi kendimize görev edindik.

ER-NE bu hizmet politikasıyla bünyesinde gerekli olan her türlü ekipmanı ve tecrübeli mühendis kadrosunu bulundurmakta ar-ge çalışmaları için yapılması gereken yatırımlardan kaçınmamaktadır.


ER-NE ailesi olarak sizleride ER-NE'nin mutlu müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyarız.